طراحی انواع سایت و فروشگاه اینترنتی

مزایای استفاده از وب سایت شرکتی

هر چه زمان می گذرد طراحی سایت حرفه ای خواهان بیشتری پیدا میکند. به طوری که امروزه علاوه بر شرکت ها و کسب و کار های بزرگ ، اشخاص هم خواهان طراحی سایت حرفه ای برای خود هستند.

اما چرا این تقاضا در این حوزه تا این حد رو به زیاد شدن است؟ استفاده از وب سایت قطعا مزایای زیادی برای هر کسب  و کاری دارد. اما خب هر نوع وب سایتی نمی تواند کسب و کارها و شخاص را به هدف برساند. اینجاست که اهمیت طراحی سایت حرفه ای مشخص می شود. مطابق با علم روز دنیا اصولی وجود دارند که رعایت آنها باعث تأثیر گذاری هرچه بیشتر سایت بر بازدیدکننده می شود که البته در بخش مشخصات وب سایت های حرفه ای چیست؟ به بررسی آنها پرداخته ایم. اما در این بخش با هم برخی از مزایای طراحی سایت حرفه ای را مرور میکنیم تا بهتر متوجه دلیل رشد تقاضا در این حوزه شویم. برای مشاهده روی  این لینک کلیک کنید.

 

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه داشتن یک وب سایت برای ارائه خدمات به مردم برای شرکت ها و حتی اشخاص امری ضروری حساب می شود. طراحی سایت فروشگاهی امروزه یکی از بهترین اقدامات برای گسترش و توسعه کسب و کار شما می باشد. مهم نیست که شما یک شرکت یا سازمان بزرگ را اداره می کنید یا یک شرکت کوچک و یا اینکه به تنهایی کار می کنید. شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می توانید فعالیت خود را بدون هیچ حد و مرزی گسترش دهید. به طور کلی سایت های فروشگاهی به دو دسته تقسیم می شوند، دسته اول فروشگاه لوازم فیزیکی می باشد. در این نوع فروشگاه، محصولاتی از قبیل لوازم الکترونیکی، ابزار آلات، پوشاک و مواردی از این قبیل به فروش میرسد. دسته دوم فروشگاه، فروشگاه های آنلاین عرضه کننده محصولات دیجیتال د دانلودی ، مانند انواع نرم افزارهای برنامه نویسی، اپلیکیشن  های موبایل و فایل های کامپیوتری هستند. سایت فروشگاهی باید متناسب با دید مشتریان ساده و بسیار زیبا و جذاب باشد و این امکان را داشته باشد که بازدید کنندگان در کمترین وقت ممکن بیشترین میزان از محصولات را دیده و از فضای ظاهری سایت خسته نشوند. امکان خرید و فروش محصولات در این سایت ها باید به گونه ای باشد که تبادل به راحتی صورت پذیرد و در کمترین زمان ممکن عملیات داد و ستد انجام شود.

تاثیر سایت در اطلاع رسانی

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت داینامیک فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که  هزاران و یا میلیونها کاربر از جاهای مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند.

 

تاثیر سایت در بازاریابی

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی بسته به امکانات مورد نظر و سیستم یا تکنولوژی مورد استفاده متفاوت خواهد بود و از حدود ۲۰۰ هزار تومان تا چند میلیون تومان متغییر است. اما به طور معمول شما می توانید با حدود هزینه ۳ الی ۵ میلیون تومان یک فروشگاه اینترنتی استاندارد و به روز با طراحی اختصاصی راه اندازی نمایید.

ارسال یک پیام