تاریخچه روبیناتک

روبیناتک در سال ۹۴ با هدف شرکت در مسابقات رباتیک لیگ پرنده و لیگ زیر دریایی بین المللی ایجاد شد. در کنار فعالیت های سخت افزاری و رباتیک، روبیناتک در زمینه نرم افزاری و برنامه نویسی هم فعالیت می کرد. ترکیب این دو تیم، تیم بسیار قوی را تشکیل داد که ثمره آن کسب رتبه نخست مسابقات بین المللی در لیگ زیر دریایی (ROV) و مقام سوم لیگ پرنده (UAV) شد. بعد از چندین سال فعالیت این تیم موفق به ثبت شرکت دانش بنیان شد که در زمینه های طراحی ربات های زیر دریایی صنعتی، خدمات سخت افزاری کامپیوتری، خدمات برنامه نویسی شامل طراحی انواع وب سایت، اپلیکیشن تلفن های هوشمند(android,ios)، خدمات سئو و بهینه سازی سایت و کلیه خدمات نرمافزاری می باشد
icon
رابط کاربری مناسب
بیش از هر چیز دیگری رضایت حداکثری کاربران از استفاده از اپلیکیشن تاثیر بسزایی بر کیفیت یک اپلیکیشن خواهد داشت. برای رسیدن به این امر یک اپلیکیشن باید با رابط کاربری خوب و مناسبی طراحی شده باشد.
icon
تجزیه و تحلیل
ضروری است که امکان تجزیه تحلیل و آمار دقیقی از برنامه خود داشته باشید که میتواند به شما کمک کند . از طروق زیادی میتوانید این کار را انجام دهید و سیستم های زیادی برای این امر وجود دارند از مهمترین آنها parse هستند.
image
icon
به روز رسانی مداوم
برای ارائه یک نرم افزار تلفن همراه با محبوبیت پایدار، نیاز دارید به صورت مرتب آن را بروزرسانی داده و ارتقا دهید. نرم افزار هایی که به صورت منظم بروز میشوند رشد میکنند.
icon
امنیت
این ویژگی برای توسعه نرم افزار تخصصی در این صنایع به عنوان بهداشت و درمان و مدیریت دستگاه تلفن همراه، که در آن محرمانه بودن داده ها در سطح قانونی محافظت حیاتی است ضروری است. این باید یکی از الزامات اولیه مورد بحث با تیم برنامه نویسی شما باشد .
خدمات سئو

خدمات سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو عبارت است از روش هایی که باعث افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مورد نظر و افزایش ترافیک و جذب بازدید کننده از Google می شود. برخی از این مهارت ها با آزمون خطا توسط کارشناسان سئو بدست آمده اند و برخی به طور مستقیم قوانین وضع شده توسط گوگل است.

اهمیت سئو

طبق بررسی های تایید شده، کاربران بیش از ۹۵ درصد مواقع اهداف مورد نظر خود را در اینترنت جستجو می کند و بیش از ۹۵ درصد آنها تنها به سایت هایی که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند بسنده می کنند.پس اگر سایت شما در صفحه دوم به بعد قرار گیرید هیچ شانسی برای ارتقا کسب و کار نخواهید داشت.

seo
طراحی انواع وب سایت و اپلیکیشن موبایل

امروزه اکثر شرکتها، فروشگاه ها و اشخاص برای معرفی خدمات یا محصول خود نیاز به فضایی جهت تبلیغات دارند. با توجه به عدم تاثیر تبلیغات گرم، فضای مجازی و بستر اینترنت، بهترین مکن برای ایجاد برند است و این فرصت در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا خود را بر سر زبان ها بیندازید.در دنیای مجازی، بیش از چندین میلیارد کاربر وجود دارند و این امکان برای شما فراهم می شود تا با رعایت نکات بازاریابی در شبکه های اجتماعی، بتوانید مشتریان خود را شناسایی کرده و خدمات خود را ارائه دهید. در وهله اول شما برای معرفی خود نیاز به یک وب سایت دارید. تیم روبیناتک با سال ها تجربه در طراحی وب سایت و بازاریابی در فضای مجازی، شما را در تحقق اهداف خود یاری خواهد کرد. در وهله بعدی بسیاری از کاربران فضای مجازی، با استفاده از تلفن های همراه هوشمند به گشت و گذار در دنیای اینترنت می پردازند و این بستر را فراهم می کنند تا با داشتن یک اپلیکیشن موبایل اندروید یا آی او اس، از خدمات شما استفاده کنند. روبیناتک چه در عرصه طراحی سایت و چه در عرصه های طراحی اپلیکیشن موبایل و بازاریابی در فضای مجازی، سال ها تجربه و نمونه کارهای زیادی دارند که می توانید قسمت نمونه کارهای همین سایت مشاهده کنید. اگر تمایل به ارتقای کسب و کار خود دارید و می خواهید برای آینده کسب و کار خود برنامه ریزی مطمئن و دقیقی انجام دهید، با ما همراه شوید.

تیم متخصص روبیناتک
team member
توسعه دهنده وب
مرتضی گودرزی
مهارت ها :html-css-jquery-bootstrap-angularjs-php-oop-mvc-laravel-git
team member
مدیر
علیرضا اخضری
مهارت ها: html-css-jquery-bootstrap-angularjs-php-oop-java-android-mvc-git
team member
برنامه نویس وب
محمد پورزند
مهارت ها :html-css-jquery-bootstrap-angularjs-php-oop-mvc-laravel-git
team member
برنامه نویس اندروید
سعید کاظمی
مهارت ها :html-css-jquery-bootstrap-php-mvc-java-android-git
ارسال یک پیام