اپلیکیشن اندروید

September 28, 2018 - May 19, 2019, New York
دوره آموزشی اندروید چیست؟

به طور ساده این دوره آموزشی یک فرآیند است. فرآیندی برای تبدیل شدن به برنامه نویسی با مهارت بالا در زمینه برنامه نویسی اندروید.

چرا در این دوره شرکت کنم؟

درآمد یک برنامه نویس اندروید چقدر هست؟

درآمد برنامه نویس اندروید به پارامتر های مختلفی از جمله مهارت و تجربه برنامه نویس٬ موقعیت جغرافیایی و نوع فعالیت دارد. برنامه نویس اندروید برای رسیدن به درآمد ۳ راه پیش رو خواهد داشت:

  • راه اندازی استارتاپ برای ایجاد محصولی جدید
  • فعالیت در شرکت های مختلف به عنوان برنامه نویس اندروید یا مشاوره
  • قراردادهای پروژه ای با افراد یا شرکت های مختلف (Freelance)

آمارهای زیر نشان دهنده میزان حقوق برنامه نویسان اندروید در کشورهای مختلف جهان است. اولین آمار مربوط به کشور عزیزمان ایران است. این نمودار براساس حقوق ماهیانه می باشد. از انجایی که آمارهایی از این نوع در کشورمان موجود نیست٬ اطلاعات آورده شده بر أساس تجربیات و تحقیقات مختلف می باشد. ممکن است اشخاصی از این اعداد پایین تر یا بالاتر دریافت کنند ولی رنج کلی به این شکل می باشد.

آمار بعدی حقوق دریافتی برنامه نویسان اندروید در گوگل می باشد. این آمار از سایت glassdoor تهیه شده که معتبر ترین سایت در زمینه محاسبه دستمزد مشاغل مختلف است. نکته قابل توجه این است که آمار زیر مربوط به برنامه نویسان اندروید در مقطع متوسطه می باشد و برنامه نویسان ارشد (Senior) مبلغی ما بین ۱۲۲ تا ۱۶۵ هزار دلار دریافت می کنند که مبلغی بسیار قابل توجه است. لازم به ذکر است که این اعداد بدون در نظر گرفتن پاداش های مختلف هستند و مبلغ دریافتی از این ها هم بالاتر خواهد بود.

آیا برای شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی باید گذرانده باشیم؟

خیر. تمامی مفاهیمی که در این دوره نیازمند مواردی خاص باشند٬ در دوره به طور کامل آموزش داده می شوند. زبان جاوا و مفاهیم شی گرایی از مهمترین مسایلی هست که برنامه نویسان اندروید باید به آن ها مسلط باشند.

برگزاری این دوره به چه صورت خواهد بود؟

فرآیند آموزش شامل ۱۴ بخش می باشد که دانشجو در هر بخش با یک مفهوم جدید در صنعت توسعه اپلیکیشن آشنا خواهد شد. در این دوره چند پروژه پیاده سازی می شوند که طراحی این پروژه ها به گونه ای انجام شده که دانشجو پس از گذراندن این دوره توانایی تولید هر اپلیکیشنی با کیفیت و تکنولوژی های به روز را داشته باشد. درحال حاضر یکی از مهمترین سوالاتی که برای جذب نیروی متخصص اندروید خواهند پرسید٬ داشتن اپلیکیشن در بازار و پلی استورمی باشد. یکی از دلایل اصلی پروژه محور بودن این دوره همین هست.

پروژه اول: پروژه هایی با محوریت آموزش های دوره – قسمت اول

پروژه دوم: اپلیکیشن شبکه اجتماعی

پروژه سوم: پروژه هایی با محوریت آموزش های دوره – قسمت دوم

زمان کلاس

روز 01 / September 28

  • 9:00 am / جلسه اول هفته

روز 02 / May 19

  • 1:07 pm / جلسه دوم هفته
ارسال یک پیام